Image
Image
Şevmak Makina

25 yılı aşan bir tecrübe ve emeğin sonucu olarak, ambalaj sektörünün makina imalat bölümünde haklı bir yere gelen firmamız daima kendi konusunda uzman kadrosuyla ambalaj ve matbaa sanayinin lider firmalarının makina imalatını gerçekleştirmiştir. ŞEVMAK AMBALAJ VE BASKI MAKİNALARI İMALATI LTD. ŞTİ. bugüne kadar üretmiş olduğu makinaları ile sektöründe haklı bir yer edinmiştir. Bu zaman içerisinde müşteri taleplerine en yeni; verimli ve uygun çözümler sunmuştur. Makinelerimiz sektörün ihtiyaçları, müşterilerimizin talepleri ve zamanın gelişmiş teknolojilerine göre dizayn edilmekte; montajda en kaliteli ve sağlam parçalar kullanılmaktadır. Nitekim, son yıllarda makinelerimizde kullanmakta olduğumuz Servo motor ve bilgisayar kontrollü, dokunmatik ekran PLC kumandalı sistem, kullanıcılarımıza büyük rahatlık ve kolaylıklar sunmaktadır. İmalat zor ve emek isteyen bir iştir. Firmamız edindiği tecrübe ve bilgi birikimi ile sadece yurt içinde değil yurt dışı pazarında da, konusunda söz sahibi olmayı başarmış; imalatçı kimliğine ihracatçı ünvanını da eklemiştir. Şevmak Makina Ltd. Şti., kendi alanınında sürekli gelişmekte, ilerlemekte; yeni modeller ve makineler dizayn etmektedir. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda söz konusu yenilikleri takip ederek farklı makina seçeneklerimizi beğeninize sunmanın gayreti içerisinde olacağız.

25+

Yıllık

Deneyim

25 yılı aşan bir tecrübe ve emeğin sonucu olarak, ambalaj sektörünün makina imalat bölümünde haklı bir yere gelen firmamız daima kendi konusunda uzman kadrosuyla ambalaj ve matbaa sanayinin lider firmalarının makina imalatını gerçekleştirmiştir.

Laminasyon genel olarak blister ambalaj, ayran kapağı ambalajlarında kullanılır. 9 metre ve 12 metre laminasyon makinesi üretimimiz haricinde müşterilerimizden gelen taleplerde özel ebad makineler de üretilmektedir. Ambalaj makineleri konusunda uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Şevmak Makina

Neler Yapıyoruz?

Laminasyon Makinesi

Laminasyon iki veya daha çok (genelde iki) ambalaj malzemesinin birbirine birleştirilmesi tekniğidir...

Dilimleme Makinesi

Ambalajlamada kullanılacak malzeme, Pe, Metalize, PP (Polipropilen), gibi ürünler tifdruk veya flekso...

Flekso Baskı Makinesi

İki renkten 8 renge kadar baskı imkanı ve renkler ikili renk karşılıklı olarak tamburda baskı yapar...